دکوراسیون اتاق کودک با طرح هایی سرگرم کننده و رنگارنگ

به گزارش سفر به هند، استفاده از مقدار زیادی رنگ های مختلف و شاد در دکوراسیون اتاق کودک کار آسانی نیست و به تنهایی نیز نمی تواند دکوراسیون اتاق را دگرگون کند. در این مطلب به آنالیز تعدادی از تازه ترین دکوراسیون های رنگارنگ طراحی شده برای اتاق بچه ها می پردازیم که فاصله بسیار زیادی از یک اتاق کودک معمولی دارند. نه تنها هر اتاق بیشترین استفاده را از حضور نور طبیعی در فضا می نماید بلکه در کنار آن از رنگ ها و الگوهای متنوع و بعضاً پیچیده استفاده می گردد تا علاوه بر خلق اتاقی مطابق با خواسته های کودک، مدرن، زیبا و چشم گیر نیز باشد.

دکوراسیون اتاق کودک با طرح هایی سرگرم کننده و رنگارنگ

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

اولین اتاقی که به آنالیز آن خواهیم پرداخت برای اشتراک گذاری فضا بسیار خلاقانه عمل نموده است. در بسیاری از اتاق هایی که برای دو کودک طراحی می شوند معمولا نحوه تقسیم کردن فضا نامناسب بوده که باعث تنگ شدن و دلگیر شدن فضای کلی اتاق می شوند. همچنین تعداد دیگری از اتاق ها نیز کلاً از فضای خصوصی برای هر فرزند برخوردار نسیتند و کل اتاق یک تکه است که برای دو کودک (برادر و خواهر) مناسب نخواهد بود. جدا سازی فضای یک اتاق برای دو کودک از دید خود بچه ها نیز بسیار دلپذیر خواهد بود و به یک تجربه ارزشمند برای آنها بدل خواهد شد. اتاقی که مشاهده می کنید برای دو بردار و خواهر در نهایت آرامش و زیبایی طراحی شده است. اتاق از طریق یک پارتیشن دیواری جدا شده است که با هوشمندی تمام در آن کتابخانه و میز کار و تحریر برای هر دو کودک جاسازی شده است. بعلاوه در هر سمت اتاق از الگوهای متفاوت استفاده شده تا هر کدام از فرزندها فضای شخصی و مورد علاقه خود را داشته باشند.

اتاق دومی که با آن آشنا خواهید شد از تِمی کاملا فضایی در دکوراسیون خود استفاده می نماید. اتاقی که مناسب عاشقان آسمان و زل زدن به ستارگان در شب، با هر سن و سالی است. قرص ماهی که در بالای تخت نصب شده در شب می درخشد که در کنار تلسکوپی پیشرفته در اتاق، هر فردی را که به درون اتاق پا می گذارد مشتاق به گشتن آسمان شب برای رصد ستارگان و شهاب سنگ ها می گردد.

منبع: اتاق
انتشار: 2 آبان 1399 بروزرسانی: 2 آبان 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 558

به "دکوراسیون اتاق کودک با طرح هایی سرگرم کننده و رنگارنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون اتاق کودک با طرح هایی سرگرم کننده و رنگارنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید