دستگیری دزد مغازه در زندان

به گزارش سفر به هند، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی از دستگیری 3 دزد مغازه و کشف راز سرقت از مغازه کامپیوتر فروشی اطلاع داد و گفت: متهم سوم پرونده در زندان دستگیر شد.

دستگیری دزد مغازه در زندان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ کارآگاه قاسم دستخال بیان داشت: اواخر اسفند ماه سال گذشته پرونده ای با موضوع سرقت از مغازه کامپیوتر فروشی به همراه یک متهم به نام یوسف به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی بیان کرد: چکیده پرونده نشان از این داشت، متهم با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری به درب مغازه شاکی مراجعه و با همکاری همدستش تعدادی از اموال مغازه شاکی که شامل: 10 دستگاه لپ تاپ، 2 دستگاه تلویزیون و دوربین فیلمبرداری به ارزش 3 میلیارد ریال سرقت نموده است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی با بیان اینکه با شناسایی پلاک خودرو، متهم در تحقیقات پلیسی توسط ماموران کلانتری دستگیر شده بود، بیان کرد: متهم که اظهار بی اطلاعی از وقوع سرقت می کرد مدعی بود، وی صرفا راننده خودرو می باشد و از سرقت اموال مغازه شاکی توسط مسافر بی اطلاع بوده و طی تماس تلفنی فرد، مسافر را از مبدا اعلام به مقصدی در حوالی خیابان کمیل رسانده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: کاراگاهان در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، در خواست کننده خودرو را شناسایی و با دستگیری وی؛ این متهم نیز از سرقت مغازه کامپیوتر فروشی اظهار بی اطلاعی می کرد و گفت نقشی در سرقت نداشته و سرقت توسط راننده خودرو و مسافر صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: کارآگاهان در گام بعدی از تحقیقات پلیسی هویت واقعی مسافر را شناسایی و معین شد که، ولی سابقه دار می باشد و اخیرا به جرم سرقت روانه زندان شده است.

سرهنگ دستخال با بیان این که متهمان دستگیر شده، به همکاری با دزد حرفه ای معترف شدند، گفت: بادستور قضائی دزد حرفه ای در زندان دستگیر و به پایگاه سوم پلیس آگاهی انتقال یافت.

به گفته رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی متهمان در اختیار پایگاه سوم این پلیس برای کشف سایر جرایم مشابه قرار دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 944

به "دستگیری دزد مغازه در زندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری دزد مغازه در زندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید