حق من نبود اینقدر در استقلال نیمکت نشین باشم

به گزارش سفر به هند، تهران (پانا) - بازیکنی که قرار بود ستاره استقلال گردد و طرفداران خیلی زود به خاطر ظاهر جذابش به او لقب فلینی را دادند، حالا در پی انتخاب تیم تازه است! بابک مرادی روزی که با استقلال قرارداد بست، خیلی ها را منتظر یک درخشش خیره کننده در تیم رؤیاهایش گذاشت اما هیچ گاه در استقلال فضا برایش فراهم نشد تا توانایی هایش را نشان دهد.

حق من نبود اینقدر در استقلال نیمکت نشین باشم

به گزارش ایران ورزشی، مرادی حالا در وضعیتی است که عمیقاً دوست دارد به روزهای اوج پیش از حضور در استقلال بازگردد تا شاید دوباره در قاب چشمان مربیان و تصمیم گیران باشگاه استقلال قرار بگیرد و به این تیم بازگردد. مرادی در پی اثبات شایستگی هایش است و هدف های بزرگی در سر دارد. او هنوز پرانگیزه است.

روزی که به استقلال آمدی برای آمدنت هیاهوی بسیاری شد. خیلی ها منتظر درخشش خیره کننده تو در این تیم بودند اما حالا در حال جدایی از استقلال هستی. سرنوشت عجیبی برای تو رقم خورد.

همین طور است. روزی که به استقلال آمدم، همه به من می گفتند بابک تو ستاره استقلال می شوی. خودم هم همین هدف را داشتم چون به شدت عاشق استقلال بودم و با علاقه قلبی به این تیم آمدم. وقتی یک فوتبالیست با دلبستگی قبلی وارد یک تیم می گردد، درصد موفقیتش افزایش می یابد اما اصلاً به من فرصتی داده نشد تا خودم را نشان بدهم.

تو دائماً نیمکت نشین بودی در حالی که ظرفیت های خوبی داشتی تا در استقلال به مهره ای درخشان تبدیل شوی.

زمانی که با استقلال قرارداد بستم، برای خودم اهدافی را ترسیم نموده بودم اما هیچ یک از هدف هایی که داشتم، محقق نشد. من بازیکنی نبوده و نیستم که به تصمیم مربی بی احترامی کنم. خودتان دیدید در تمام روزهایی که در استقلال بودم حتی یک بار هم نسبت به نیمکت نشینی واکنشی نشان ندادم. همواره کوشش کردم مطیع تصمیم های سرمربی باشم اما حق من نبود که در استقلال این مقدار نیمکت نشین باشم و در پستی به کار گرفته شوم که تخصصم نیست.

این موضوع را به مجیدی هم گفتی؟

من همواره به آقای مجیدی که خیلی هم دوستش دارم می گفتم که علاقه دارم در چه پستی بازی کنم اما تصمیم ایشان چیز دیگری بود و من هم چون نمی خواستم حاشیه ای در تیم ایجاد گردد، همواره تصمیمات سرمربی را پذیرفتم. در همین نیم فصل دقایق بازی من کاملاً تعیین است. بروید آرشیو را نگاه کنید. مقابل آلومینیوم اراک 10-12دقیقه بازی کردم. یک نیمه هم مقابل نود ارومیه در جام حذفی حاضر بودم. واقعاً حق من این نبود که این طور رفتار گردد و دقایق کمی برای استقلال به میدان بروم. با این حال دلخوری از هیچ کس ندارم چون همه استقلالی ها را دوست دارم و از طرفی به توانایی های خودم هم ایمان دارم. مطمئنم می روم، می درخشم و روزی دوباره به استقلال برمی گردم. این توانایی را دارم که دوباره خودم را اثبات کنم.

دیروز بعد از اینکه از باشگاه استقلال خارج شدی، گفته شد که باشگاه اعلام نموده اگر مطالباتت را ببخشی اجازه جدایی ات صادر خواهد شد. این خبر درست است؟

من حتی حاضرم هرچه از استقلال به عنوان دستمزد گرفتم را به این تیم برگردانم. استقلال عشق و دلبستگی من بود و جدایی از جایی که دوستش داری خیلی سخت و جانکاه است. برای من این چیزها مهم نیست. من این موضوع را بعد از خروج از باشگاه بارها گفتم و حالا هم به شما می گویم که با استقلال هیچ بحث اقتصادی ندارم.

مقصد بعدی ات کجا است؟ ظاهراً چهار، پنج پیشنهاد خوب داری.

باید خوب فکر کنم و همه جوانب را در نظر بگیرم. می خواهم خودم را به همه ثابت کنم. بخصوص طرفداران استقلال که همواره حامی من بودند. باید جایی بروم که این فضا برای من فراهم گردد. بزودی مقصد بعدی من تعیین می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1311

به "حق من نبود اینقدر در استقلال نیمکت نشین باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حق من نبود اینقدر در استقلال نیمکت نشین باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید