تداوم محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در هواپیما

به گزارش سفر به هند، سازمان هواپیمایی کشوری از لزوم رعایت مقررات ابلاغی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در پذیرش مسافر خبر داد. این مقررات شامل رعایت 60 درصدی ظرفیت هواپیما نیز خواهد بود.

تداوم محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در هواپیما

سازمان هواپیمایی کشوری با صدور اطلاعیه ای بر مقررات ابلاغی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، از جمله رعایت 60 درصدی ظرفیت هواپیما تاکید کرد. در این اطلاعیه اعلام شده است که هرگونه تخطی از اجرای مصوبات، ابلاغیه ها، دستورالعمل ها و سهل انگاری در این رابطه تخلف محسوب می شود و شرکت هایی که از اجرای این مقررات خودداری کنند، این سازمان نسبت به مجوزهای پروازی آن شرکت ها اقدام خواهد کرد.

سازمان هواپیمایی کشوری همچنین با تاکید بر عدم تصمیم گیری در خصوص افزایش بلیط هواپیما، شرکت های هواپیمایی را موظف دانست تا بر اساس تصمیمات اخذ شده در آخرین جلسه شورای عالی هواپیمایی عمل کنند و فروش بالاتر از سقف نرخ تعیین شده در جلسه مذکور، تخلف محسوب می شود.

مسافران قادر خواهند بود که تخلفات احتمالی را از طریق سایت سازمان هواپیمایی کشوری www.cao.ir اطلاع دهند تا این سازمان در صورت احراز هرگونه تخلف، از مکانیزم های قانونی خود استفاده کند.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما به هر یک از مقصدهای داخلی یا خارجی را دارید، با کمک موتور جست وجوی پرواز خبرنگاران می توانید به آسانی فهرستی از فروشندگان معتبر را مشاهده و ارزان ترین بلیط را خریداری کنید.

منبع: کجارو / اقتصادآنلاین
انتشار: 5 فروردین 1401 بروزرسانی: 5 فروردین 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1355

به "تداوم محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم محدودیت 60 درصدی پذیرش مسافر در هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید