تابستان عظیم؛ رمانی که اینستاگرام را کنار می زند

به گزارش سفر به هند، به گزارش خبرنگاران، مخاطبان تابستان عظیم را رمانی مهیج، رضایت بخش، بی نظیر و بسیار خنده دار توصیف نموده اند.

تابستان عظیم؛ رمانی که اینستاگرام را کنار می زند

تابستان عظیم بسیاری از هواداران جنیفر وینر را سر ذوق آورده است و می تواند برای خواننده ها جذاب باشد چیزی که بسیاری از ما در حال حاضر به آن نیاز داریم. داستان درباره دوستی های زنانه، رمز و رازهای یک زن و رسانه های اجتماعی است و داستانی عاشقانه دارد.

شخصیت اصلی کتاب یک شخصیت کاریزمای جذاب دارد: خنده دار، شاد نماینده با تمایل به آشکار کردن رازها و بسیار شایسته عشق که یقین دارد هرگز به آنچه می خواهد نخواهد رسید.

روزنامه وال استریت درباره این کتاب می نویسد:این کتاب بسیار لذت بخش است: پر سرگرمی، پرسروصدا با عمقی غافلگیرنماینده. تابستان عظیم؛ کتابی سرگرم نماینده و جذاب است. این کتاب جذاب و شگفت انگیز است، این کتاب حتی می تواند رقیبی عظیم برای در اینستاگرام به نظر برسد.

واشنگتن پست نیز می نویسد: هر آنچه را که می خواهید درباره یک ساحل هیجان انگیز تصور کنید می توانید در این کتاب بخوانید:دوستی های زنانه پیچیده، افراد ثروتمند ناراضی، یک قهرمان زحمتکش با نگاه به مد و در آخر کتابی درباره اینستاگرام.

Philadelphia Enquirer درباره این کتاب می نویسد:جنیفر وینر در زمینه پیچیدگی دوستی های یک زن ماهرانه وارد شده است و شخصیت هایی را که خوانندگان به آن توجه می نمایند، توسعه می دهد. این کتاب به شدت توصیه می گردد نه تنها برای هواداران نویسنده بلکه برای مخاطبانی که به دنبال داستان های زنانه هستند.

مجله کتابداری نیز درباره تابستان عظیم می نویسد: داستان وینر در خصوص دوستی های زنانه است؛ یک چشمه عاشقانه، یک شوخ طبعی طنازانِه و رمز و رازی زنانه با هم درهم شده اند.

داستان تابستان عظیم به شدت غافلگیرنماینده است. ubl هفته نامه منتشرنمایندگان نیز درباره این کتاب می نویسد: اگر عاشق نوشته های جنیفر وینر هستید، این کتاب را نیز دوست خواهید داشت. و اگر درباره کتاب های وینر تازه وارد هستید، از این کتاب آغاز کنید. یک ساحل عالی؛ یک نوشته دلپذیر از دوستی های زنانه با همه شکوه و آشفتگی آن.

کتاب داستانی مناسب برای تابستان است. داستان های عجیب و غریب وینر، خوانندگان را به سفری می برد که به آنالیز پیچیدگی های زنانه می پردازد.

گزارشگر هالیوود نیز در رابطه با کتاب تابستان عظیم می نویسد: وینر به خاطر داستان های غنی و دلچسبش محبوب است و کتاب جدید او نیز از این قاعده مستثنا نیست.

مجله دنیا زنان نیز درباره این رمان می نویسد:کتاب، مرزهای دوستی های زنانه را مورد آنالیز قرار می دهد.

تابستان عظیم جنیفر وینر باعث می گردد که در زمان های طولانی، دوباره به فکر دوستی های قدیمی خود بیافتید. این رمان دوست داشتنی در تابستان، داستان دو دوست را تعریف می نماید که ارتباطشان را از دست داده اند، اما دوباره به هم وصل می شوند.

درباره نویسنده

جنیفر وینر، نویسنده ای پرفروش در نیویورک تایمز با هفده رمان، از جمله Good in Bed و Littlest Bigfoot و یک مجموعه مقاله و فارغ التحصیل دانشگاه پرینستون است. جنیفر به همراه خانواده خود در فیلادلفیا زندگی می نماید.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 484

به "تابستان عظیم؛ رمانی که اینستاگرام را کنار می زند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابستان عظیم؛ رمانی که اینستاگرام را کنار می زند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید