تور ترکیه: افسانه پاکرو خانم بازیگر ایرانی در ترکیه

به گزارش سفر به هند، به گزارش ساعدنیوز : عکس های برف بازی افسانه پاکرو در ترکیه که در اینستاگرام خانم بازیگر منتشر شده است.

تور ترکیه: افسانه پاکرو خانم بازیگر ایرانی در ترکیه

بهترین تجربه سفر را با تور ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

افسانه پاکرو متولد 11 اردیبهشت 1362 در اهواز هنرپیشه سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. افسانه پاکرو یک خواهر بزرگتر به نام سعیده و یک برادر کوچکتر از خود دارد . افسانه پاکرو مجرد است ، فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک (نقاشی)است ، عاشق بازیگری است و از معروفیت بیزار است و افسانه پاکرو بازیگری را فقط به خاطر اینکه بتواند نقش یک انسان متفاوت با خود را بازی کند دوست دارد. افسانه پاکرو تصاویر زیر را در اینستاگرام خود منتشر نموده است.

فرار افسانه پاکرو از نگاه مردم

جالب است که برخلاف خیلی از مردم که بازیگر و هنرمند می شوند تا دیده شوند و به معروفیت برسند افسانه پاکرو می گوید که از معروفیت فراری است و دوست ندارد که وقتی به یک مکانی می رود همه او را بشناسند و می خواهد در آرامش زندگی کند. افسانه پاکرو میگوید دوست دارد مردم او را نشناسند تا بتواند راحت در شهر قدم بزند و در میان مردم باشد. البته این اظهارات او با واکنش بعضی از مردم رو به رو شد و گفتند تو آنقدر شناخته شده نیستی که مانند مهران مدیری و ... نتوانی میان مردم باشی. وقتی به مترو بروی احتمال اینکه کسی آنجا تو را بشناسد خیلی کم است پس راحت باش ! افسانه پاکرو مدتی پیش در یک مصاحبه جنجالی به روابط و شاخص های نامشروع انتخاب بازیگر در سینمای ایران اشاره نموده بود. بازیگر زیبا و مجذوب نماینده و بدون حاشیه که در سکوت به هنر می پردازد - افسانه پاکرو (متولد 4 اردیبهشت 1362 در اهواز) هنرپیشه سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. افسانه پاکرو یک خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد، مجرد است ، فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک (نقاشی)است ، عاشق بازیگری است و از معروفیت بیزار است و بازیگری را فقط به خاطر اینکه بتواند نقش یک انسان متفاوت با خود را بازی کند دوست دارد.

آیا افسانه پاکرو در ترکیه پیروز شده است ؟

با اینکه افسانه پاکرو فعالیت زیادی در کشور ترکیه نداشته است (حتی برای مدلینگ) ولی هواداران زیادی در ترکیه دارد که بیشتر علاقه مند به ظاهر مجذوب نماینده او هستند. او فن پیج های ترکی زیادی دارد که تیکه های حضور در فیلم و سریال های او را برایش بازنشر می نمایند و به ستایش زیبایی چهره اش می پردازند. یکی از جنجالی ترین مصاحبه های افسانه پاکرو مربوط به زمانی بود که تازه به ترکیه مهاجرت نموده بود و او درباره ملاک های انتخاب نقش در سینما افشاگری کرد. فارغ از تمامی حاشیه های فساد در سینما او می گوید به طور کلی به بازیگر زنی که زشت باشد (آرایش نکند و به خودش نرسد و قیافه اش طبیعی باشد و مجذوب نماینده اینستاگرامی نباشد) نقش نمی دهند و برای بازیگر شدن به جز استعداد حتما باید ظاهر بسیار مجذوب نمایندهی داشته باشید ! متاسفانه سینمای ایران قبلا ملاک های دیگری برای انتخاب داشت که آن فیلم های فاخر ساخته شده قطعا با همین ملاک های آبکی است که فیلم های آبکی فراوری می گردد (البته بعضی از همین فیلم ها و سریال های آبکی فروش های چند میلیاردی دارند!

منبع: رکنا
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1372

به "تور ترکیه: افسانه پاکرو خانم بازیگر ایرانی در ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ترکیه: افسانه پاکرو خانم بازیگر ایرانی در ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید