فکری: به خاطر انتشار قراردادم من و خانواده ام دچار مشکل شده ایم، باشگاه استقلال: به وسیله مراجع قضایی اقدام می کنیم

به گزارش سفر به هند، محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت که شب گذشته قرارداد او با نساجی مازندران منتشر شد که باعث مشکلاتی برای خانواده اش شده است.

فکری: به خاطر انتشار قراردادم من و خانواده ام دچار مشکل شده ایم، باشگاه استقلال: به وسیله مراجع قضایی اقدام می کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت باشگاه استقلال، شب گذشته و پس از عقد قرارداد میان باشگاه استقلال و محمود فکری و انتخاب این پیشکسوت خوشنام باشگاه استقلال به عنوان سرمربی این تیم، طی اقدامی هدفمند، قرارداد این مربی با باشگاه سابقش در فضای مجازی منتشر شد که به دلیل تعیین بودن آدرس و تلفن همراه محمود فکری در این قرارداد، انتشار این قرارداد منجر به مزاحمت های فراوان و در ادامه آسیب به خودرو شخصی سرمربی استقلال شده است.

در همین رابطه، فکری به سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: برای من تعیین است که این کار زشت و دور از اخلاق توسط چه کسانی اجرا شده است. متأسفانه از شب گذشته من و خانواده ام دچار مسائل زیادی شده ایم. من از کسانی که قراردادم را منتشر نموده اند، شکایت می کنم. این آقایان بدانند با این کارها ذره ای در انگیزه من برای فعالیت در استقلال کم نخواهد کرد و من با قدرت برای این تیم کوشش می کنم.

باشگاه استقلال در مورد این اقدام زشت اجرا شده، پشتیبان سرمربی خوش اخلاق خود است و به وسیله مراجع قضایی و قانونی اقدام لازم را به وسیله معاونت حقوقی باشگاه انجام خواهد داد.

فکری: اگر پا روی اخلاق می گذاشتم می توانستم سال ها قبل لیگ رجحان باشم، مطمئن بودم به استقلال برمی گردم

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 595

به "فکری: به خاطر انتشار قراردادم من و خانواده ام دچار مشکل شده ایم، باشگاه استقلال: به وسیله مراجع قضایی اقدام می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: به خاطر انتشار قراردادم من و خانواده ام دچار مشکل شده ایم، باشگاه استقلال: به وسیله مراجع قضایی اقدام می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید