سه شرط برای بازگشت به پرسپولیس دارم، از سپاهان پیشنهاد ندارم

به گزارش سفر به هند، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در مورد استعفایش از سرمربیگری پرسپولیس گفت: کار کردن در پرسپولیس افتخار بزرگی است. بعد از قهرمانی در سال گذشته، از آغاز فصل وارد مشکل شدیم. بازیکنان کلیدی را از دست دادیم. لیستی که در جابجایی داشتیم نتوانستیم جذب کنیم.

سه شرط برای بازگشت به پرسپولیس دارم، از سپاهان پیشنهاد ندارم

وی اضافه کرد: با توجه به داشته هایمان می توانستیم بازیکنانی جذب کنیم که قرارداد نداشتند یا مقرون به صرفه بودند. بازیکنانی بودند که خانه خود را فروختند تا با ما قرارداد امضا نمایند.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: بعد از قهرمانی فصل قبل، تا جایی که توانستیم و شرایط اقتصادی اجازه داد، بازیکن گرفتیم و وارد مسابقات شدیم. مسابقاتی که در پیش داشتیم لیگ قهرمانان آسیا و الهلال عربستان بود. شکل پرواز ما به عربستان را ببینید. قرار بود سه شنبه به عربستان برویم ولی تا ساعت 4 عصر کف فرودگاه نشستیم به این علت که پرواز هماهنگ نشده بود. این مسائل از همان موقع آغاز شد.

وی گفت: فاصله ما با تیم الهلال سه گل نبود ولی خسته و بدون تمرکز بودیم و آن اتفاقات افتاد. بعد برگشتیم و پنجره جابجایی بسته شد و به مسائل اقتصادی خوردیم. دو بازیکن از تاجیکستان گرفتیم بعد از سه ماه از آنها استفاده کردیم در حالی که قرار بود نیم فصل اول به ما یاری نمایند. مسائل زمین تمرین هم بود. از چهار ماه پیش گفتیم زمین تمرین می خواهیم. اینها چیزهای حداقلی بود در حدی که کارمان را راه اندازیم. از حداقل ها محروم شدیم.

گل محمدی یادآور شد: ما را از آسیا حذف کردند. وقتی تیمی مسابقاتی در پیش دارد، دنبال این است که به جای بزرگتری برسد. قهرمان لیگ شدیم و باید در سید اول به آسیا معرفی می شدیم ولی الان باید از پشت تلویزیون بازی های آسیایی را نگاه کنیم. این برای من و بازیکنان پاداش بود که خودمان را به آسیا و جهان عرضه کنیم که این را هم از ما گرفتند. ما در کوران مسابقات بودیم و نمی توانستیم تمرین نکنیم. از اول فصل تا الان دو بازی حذفی داشتیم و 11 برد به دست آوردیم. ما هیچ پاداشی از ابتدای فصل نگرفتیم. هیچکس هم رسانه ای نکرد و دنبالش نبودیم.

وی گفت: برای موفقیت باید حداقل ها را فراهم کنیم. شب گذشته یک ساعت با آقای درویش صحبت کردم. قبل از آن هم آقای کلانی، پنجعلی و ... تماس گرفتند. برای آنها شرح دادم. در نامه ای، حداقل هایی را خواستم که هیچ ربطی هم به من ندارد. دنبال این هستم که تیمم سر و سامان بگیرم. سه چیز خواستم. یکی اینکه پرداختی ها را به 50 درصد برسانند و پاداش بدهند. دوم زمین تمرین بدهند و سوم اینکه چند بازیکن نو بگیریم. آیا این درخواست زیادی است؟ چرا پول فقط برای ما نیست؟

سرمربی پرسپولیس توضیح داد: به آقای درویش هم گفتم. مسئله ای با او نداریم و در این مدت کوشش زیادی کرد و توانست 8 درصد پرداختی داشته باشد. کار برایش سخت است.

گل محمدی در مورد اینکه آیا تیم های دیگر 50 درصد دریافتی داشته اند؟ گفت: همه تیم ها داشته اند. ما تا دیروز تیم آخر از نظر دریافتی بودیم. شاید الان با هشت درصدی که دریافت کردیم چند پله بالاتر آمدیم (با خنده). بحث احترام است. بحث ما بحث پول نیست. باورتان نمی گردد در این هفت ماه چقدر وعده دادند. از نظر روحی به مشکل خوردیم. هرکسی وارد این تیم می گردد باید بتواند منابع اقتصادی جور کند. درست است حق پخش نمی دهند و مسائل اینچنینی داریم ولی کسی که بالای سر تیم می آید باید مسائل حداقلی را برطرف کند.

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: ما باید جوابگو باشیم. فصل که تمام گردد کسی نمی گوید آقای درویش یا آقای هیات مدیره؛ می گویند آقای گل محمدی چرا اینطور نتیجه گرفتی. دارم با این کارم از تیمم حمایت می کنم . شاید چند نفری تلنگر بخورند و کاری بنمایند. شاید الان پنج، شش درصد بدهند و یک ماه دیگر همین آش و همین کاسه باشد. واقعا اگر آمده اید، این مشکل را ریشه ای حل کنید. از این شرایط خسته شده ام و توان ندارم.

وی با تکذیب پیشنهاد باشگاه های دیگر گفت: به خدا قسم از سپاهان و تیم های دیگر پیشنهاد ندارم. یک پرواز داشتم که به خاطر این حرفها آن را هم لغو کردم. مسائل واقعا زیاد است. برخی از مسائل آنقدر پیش و پا افتاده است که نمی توانم به خاطر شان باشگاه عنوان کنم. به هر هواپیمایی و هتل می رویم بدهکاریم. چطوری باید بگوییم. فکری به حال این شرایط کنید. شرایط باشگاه سخت است.

سرمربی پرسپولیس تاکید نمود: این سه خواسته را داشتم و اگر تا دوشنبه حل کنید با افتخار در خدمت تیم و باشگاه هستم. من استعفا دادم و از تمام حق و حقوقی که قرار بود به من برسد، گذشتم. می توانستم مثل مربیان دیگر فسخ کنم و پول سال بعدم را هم بگیریم ولی بحث من، بحث خودم نیست. استعفا دادم و تا جایی که کار کردم پولم را بدهند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1376

به "سه شرط برای بازگشت به پرسپولیس دارم، از سپاهان پیشنهاد ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه شرط برای بازگشت به پرسپولیس دارم، از سپاهان پیشنهاد ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید