دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها برای بار چهارم اصلاح شد

به گزارش سفر به هند، تهران (پانا) - دفترچه راهنمای آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی، پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری سال 1400 برای بار چهارم اصلاح شد.

دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها برای بار چهارم اصلاح شد

سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: پیرو اطلاعیه های مورخ 22، 24 و 26 خرداد و با توجه به اعلام وزارت علوم مبنی بر اعلام اصلاحات ذیل در دفترچه راهنما، به اطلاع متقاضیان این آزمون می رساند به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تا تاریخ 27 خرداد برای ثبت نام اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز شنبه 29 خرداد ماه جاری نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

لذا متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت درنظرگرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی http://sanjesh.org/ مراجعه و با توجه به رشته و مقطع تحصیلی خود نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ضمناً با توجه به اصلاحات اعلام شده مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود. بر این اساس آن دسته از متقاضیانی که قبلا نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ 29 خرداد نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

اصلاحات مربوط به دانشگاه صنعتی امیرکبیر:

رشته تحصیلی علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش مدیریت اطلاعات (کد 34384) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10841) (شغل کارشناس برنامه ریزی 1) اضافه می شود.

رشته تحصیلی مهندسی فناوری اطلاعات تمامی گرایش ها (کد 31766) با مقطع فوق لیسانس به شرایط احراز کد شغل محل (10845) (شغل کارشناس شبکه) اضافه شد.

از 1960 نفر نیروی انسانی که جذب خواهند شد، 1693 نفر سهمیه دانشگاه ها، 148 نفر سهمیه موسسات آموزشی و پژوهشی، 119 نفر سهمیه پارک های علم و فناوری هستند و حوزه ستادی وزارت علوم هم در این آزمون فاقد سهمیه است.

کارکنان قراردادی شاغل در دانشگاه ها و موسسات وابسته هم می توانند در این آزمون شرکت کنند و مقدار سنوات آنان در زمان ثبت نام به حداکثر سن اضافه خواهد شد و افراد بومی شهرستان ها در زمان ثبت نام، باید نسبت به بارگذاری فرم استشهاد محل سکونت به منظور محاسبه امتیاز بومی گزینی در سامانه ثبت نام اقدام کنند.

آزمون استخدام پیمانی دانشگاه ها، موسسات آموزشی پژوهشی و پارک های علم و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در روز جمعه مورخ 22 مرداد برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 تیر 1400 بروزرسانی: 26 تیر 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 1062

به "دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها برای بار چهارم اصلاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفترچه راهنمای آزمون استخدامی دانشگاه ها برای بار چهارم اصلاح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید