خطر تعطیلی دائمی سینما و سالن ها وجود دارد؟

به گزارش سفر به هند، مسعود ردایی به تحلیل و بررسی خطر تعطیلی دائمی سینما و سالن ها پرداخت.

خطر تعطیلی دائمی سینما و سالن ها وجود دارد؟

مسعود ردایی تهیه کننده سینما در پاسخ به چرایی اینکه با وجود اعمال همه ترفند ها برای جذب مخاطب، اما کماکان سینما ها یکی از خلوت ترین مکان هاست و آیا خطر تعطیلی دائم در چنین شرایطی وجود دارد یا نه، به خبرنگار ،گفت: به نظرم تعطیلی دائم نخواهیم داشت، ولی چنین وضعیتی تا یکی دو سال آینده و تا زمان کنترل کامل کرونا وجود دارد بالاخره این وضعیتی که کرونا ایجاد کرده و توصیه های پزشکی برای عدم حضور در جمع و مکان های سربسته، تاثیر مستقیم گذاشته است.

او درباره ورشکستگی دائمی سینماگران و سالن ها گفت: تاثیر می گذارد، اما به صورت ورشکستگی کامل نخواهد بود. باید توجه داشت کرونا روی بخش اقتصادی تمام صنایع تاثیر منفی گذاشته و بازخورد خوبی نداشته است و سینما نیز از این موضوع مستثنی نیست.

این تهیه کننده در پاسخ به این سوال که چرا مردم همه جا می فرایند، اما از سینما استقبال نمی کنند، اظهار کرد: مواردی مانند رفتن به مسافرت و حضور در مراسم و مکان های عمومی برای بهره بردن از فرصت ها با هدف رفع فشار های روحی است. هر چند توصیه شده که ضرورتی هم ندارد، اما برای رفتن به سینما نیاز به اعصابی آرام و خیالی راحت است تا بتوان از دیدن فیلم لذت برد که در چنین شرایطی این پیش زمینه ها وجود ندارد؛ بنابراین مخاطب خلاء ندیدن فیلم در سالن های سینما را در منزل و به صورت آنلاین پر خواهد کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 10 آبان 1399 بروزرسانی: 10 آبان 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 574

به "خطر تعطیلی دائمی سینما و سالن ها وجود دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر تعطیلی دائمی سینما و سالن ها وجود دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید