جزئیات درگذشت ملی پوش نوجوان دوچرخه سواری در زمان تمرین، اعضای بدن مهیار فرزانه اهدا شد

به گزارش سفر به هند، رئیس فدراسیون دوچرخه سواری جزئیات درگذشت رکابزن نوجوان کشورمان در زمان تمرین در جاده را تشریح کرد.

جزئیات درگذشت ملی پوش نوجوان دوچرخه سواری در زمان تمرین، اعضای بدن مهیار فرزانه اهدا شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری، روزگذشته خبری مبنی بر تصادف و فوت مهیار فرزانه ملی پوش نوجوان دوچرخه سواری کشورمان اعلام شد. این ملی پوش یزدی تنها 17 سال سن داشت و متاسفانه هنگام تمرین در جاده تصادف نموده است.

خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در این باره گفت: مهیار فرزانه، ملی پوش نوجوان کشورمان یکی از استعدا های برتر طرح استعدادیابی فدراسیون دوچرخه سواری بود. مهیار فرزانه دیروز ساعت 9 صبح در شهر یزد بدون هماهنگی با هیئت دوچرخه سواری استان در خیابان های به تمرین رفته که متاسفانه یک راننده از عقب با دوچرخه فرزانه برخورد نموده بود. فرزانه از ناحیه گردن قطع نخاع می گردد و در نهایت خانواده او رضایت می دهند که اعضای بدن او را اهدا نمایند.

وی بیان کرد: مهیار فرزانه از دوچرخه سواران مستعد طرح استعدادیابی بود که متاسفانه او را در سن پایین از دست دادیم. باید به خانواده ملی پوش نوجوان با استعداد و جامعه دوچرخه سواری تسلیت بگویم. امیدوارم رکابزنان ما با هماهنگی هیئت های استانی تمرین های خود را دنبال نمایند تا حوادث را کاهش دهند.

قمری در ادامه بیان کرد: مهیار فرزانه با وسایل ایمنی کامل در حال تمرین بود که متاسفانه یک راننده از راستا خود منحرف شده و با دوچرخه او تصادف نموده است.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری اظهار کرد: در تمام جهان طبیعت دوچرخه سواری با حوادث عجین شده و رکابزن باید برای حوادث آمادگی داشته باشد. معمولا دوچرخه سواران باید با تجهیزات کامل رکاب بزنند. اتفاق افتادن حوادث جاده ای برای رکابزنان بستگی به فرهنگ رانندگی مردم کشور ما نیز دارد که البته فقط مختص ایران نیست و چنین حوادثی در تمام جهان رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 327

به "جزئیات درگذشت ملی پوش نوجوان دوچرخه سواری در زمان تمرین، اعضای بدن مهیار فرزانه اهدا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات درگذشت ملی پوش نوجوان دوچرخه سواری در زمان تمرین، اعضای بدن مهیار فرزانه اهدا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید