630 میلیارد ریال پروژه شرکت برق تبریز آماده بهره برداری است

به گزارش سفر به هند، خبرنگاران/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: 630 میلیارد ریال پروژه در هشت بخش شرکت توزیع برق تبریز، در قالب طرح پویش الف- ب- ایران آماده بهره برداری است.

630 میلیارد ریال پروژه شرکت برق تبریز آماده بهره برداری است

عادل کاظمی در تشریح پویش الف-ب-ایران اظهار کرد: این پویش یکی از مولفه های اصلی برنامه وزارت نیروی در مدیریت عرضه و تقاضا در بخش آب و انرژی بوده و موفقیت این پویش، مستلزم یک ارتباط سازمان یافته با مصرف کنندگان و مردم است.

وی اضافه نمود: شرکت توزیع نیروی برق تبریز در بخش اصلاح روشنایی معابر پروژه هایی به ارزش تقریبی 12 میلیارد ریال، در بخش اصلاح و بهسازی پروژه هایی به ارزش تقریبی 118 میلیارد ریال و در بخش ایجاد قدرت مانور دارای پروژه هایی به ارزش تقریبی 29 میلیارد ریال را قابل افتتاح و در حال بهره برداری دارد.

کاظمی گفت: این شرکت پروژه هایی در زمینه توسعه روشنایی معابر به ارزش بیش از 16 میلیارد ریال، توسعه فیدر به ارزش بیش از 6 میلیارد ریال، و در زمینه توسعه و احداث به ارزش تقریبی 250میلیارد ریال قابل افتتاح دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: در زمینه کاهش تلفات نیز طرح هایی به ارزش بیش از 19 میلیارد ریال و درزمینه نیرورسانی نیز به ارزش بیش از 180 میلیارد ریال پروژه، آماده بهره برداری است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، کاظمی در خاتمه یادآور شد: امید است با اجرای برنامه پویش و بهره برداری و افتتاح این پروژه ها، در عرصه خدمات زیربنایی برق، زمینه ساز پیشرفت و پیشران تمامی بخش های مالی جامعه باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 23

به "630 میلیارد ریال پروژه شرکت برق تبریز آماده بهره برداری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "630 میلیارد ریال پروژه شرکت برق تبریز آماده بهره برداری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید