3710 گیلانی مشاوره کرونایی دریافت کردند

به گزارش سفر به هند، خبرنگاران/گیلان معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از راه اندازی سامانه 4030 جهت پاسخگویی به سوالات کرونایی مردم خبر داد و گفت: در هفته اول سال جدید 3710 مورد مشاوره روان شناسی به مردم ارائه شده است.

3710 گیلانی مشاوره کرونایی دریافت کردند

فردین مهرابیان در گفت وگو با سفر به هند، با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا و سرعت و نحوه انتشار موجب ایجاد اضطراب و نگرانی در جامعه شده است، گفت: براساس پیش بینی های اجرا شده، ضرورت پاسخگویی به نیاز عموم مردم در زمینه اطلاع رسانی درخصوص این بیماری از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی احساس شد.

وی از راه اندازی سامانه 4030 در استان ها از 28 اسفندماه 98 خبر داد و اظهار کرد: یکی از خدمات این سامانه فراهم کردن زمینه دسترسی افراد به خدمات سلامت روان در ایام کرونایی است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به نحوه دسترسی افراد به سامانه 4030، شرح داد: مردم پس از برقراری تماس با سامانه مذکور و زدن کلید هشت، می توانند خدمات روان شناختی دریافت کنند.

مهرابیان با بیان اینکه همکاران روان شناس استان به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات مشاوره روان شناختی به مردم هستند، شرح داد: 40 نفر از کارشناسان سلامت روان در استان گیلان به سوالات روان شناختی هم استانی ها پاسخ می دهند. همچنین هشت روان شناس در سراسر کشور به صورت شیفتی با سامانه 4030 گیلان همکاری دارند.

وی از حضور دو روان شناس در نقاهتگاه های کرونایی استان خبر داد و یادآور شد: در هفته اول سال جدید 3710 مورد مشاوره روان شناسی به مردم ارائه شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 258

به "3710 گیلانی مشاوره کرونایی دریافت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3710 گیلانی مشاوره کرونایی دریافت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید