قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد منصوب شد

به گزارش سفر به هند، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی حسین جوادی را به عنوان قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد منصوب شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی حسین جوادی را به عنوان قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای حسین جوادی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد سرپرست محترم معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع منصوب می شوید. از جنابعالی انتظار می رود ضمن هماهنگی کامل با معاون مربوطه و بهره گیری از ظرفیت های معنوی و مادی و سرمایه های انسانی دانشگاه، به ویژه تعامل و همفکری با مدیران کل معاونت یادشده در ایفای وظایف و اختیارات محوله اهتمام نمایید.

امید است با اتکال به درگاه ذات اقدس احدیت در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی پیروز و مؤید باشد.

محمدمهدی طهرانچی

لازم به ذکر است حسین جوادی پیش از این مدیرکل دفتر برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 492

به "قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قائم مقام معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید