رزمایش دریایی مصر و فرانسه در مدیترانه

به گزارش سفر به هند، سخنگوی نیروهای مسلح مصر روز آدینه اظهار داشت، نیروهای دریایی مصر و فرانسه رزمایش دریایی کوتاهی را در سطح دریای مدیترانه برگزار کردند.

رزمایش دریایی مصر و فرانسه در مدیترانه

با ما همراه باشید و با تور ارزان فرانسه از کشور عشاق دیدن کنید و در شهرهای پاریس، مارسی بگردیم و برج ایفل ، موزه لوور و دیگر جذابیت های این شهر زیبا را ببینیم

به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، این سخنگو در بیانیه خود اضافه نمود: در چارچوب فرماندهی کل نیروهای مسلح مصر برای ارتقای سطح آموزش و تبادل مهارت ها با نیروهای مسلح کشورهای دوست و برادر نیروهای دریایی مصر و فرانسه آموزش دریایی کوتاهی را در سطح ناوگان شمالی در دریای مدیترانه داشتند و آن با مشارکت ناوچه مصر تحیا مصر و ناوچه فرانسوی ACONIT انجام گرفت.

وی ادامه داد، این رزمایش در چارچوب بسیاری از فعالیت ها با تمرکز بر شیوه های تنظیم همکاری در انجام ماموریت های جنگی در دریا علیه تشکیلات دریایی متخاصم با استفاده از تسلیحات موجود در درگیری با اهداف سطحی و هوایی انجام گرفت.

این سخنگو اظهار کرد: این تمرینات در چارچوب حمایت از اصول همکاری مشترک بین نیروهای مسلح مصر و فرانسه و آشنایی با جدیدترین شیوه ها و اسلوب نظامی انجام گرفت که به افزایش مهارت ها و تبحر نظامی و عملیاتی و حمایت از کوشش های امنیت دریایی و ثبات و صلح در مدیترانه یاری می نماید.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 469

به "رزمایش دریایی مصر و فرانسه در مدیترانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزمایش دریایی مصر و فرانسه در مدیترانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید