خبرنگاران اداره های گناوه پروتکل های بهداشتی را خوب اجرا می نمایند

به گزارش سفر به هند، گناوه - خبرنگاران - مسئول روابط عمومی کمیته نظارت ستاد مقابله با کرونا گناوه گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان دستورالعمل پروتکل های بهداشتی را در حوزه کاری خود بصورت مطلوب و دقیق اجرایی کردند.

خبرنگاران اداره های گناوه پروتکل های بهداشتی را خوب اجرا می نمایند

بهروز شهابی روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: باتوجه به سرعت شیوع بیماری و افزایش بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان گناوه، تیم های بازرسی علاوه بر سرکشی به اصناف از اداره ها و بانک های شهرستان به صورت مستمر بازرسی و نظارت دارند.

وی ادامه داد: در بازرسی های بعمل آمده از 23 اداره، در مورد آموزش استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی تمام دستگاه های دولتی وغیردولتی تاکید شده است.

شهابی اعلام کرد: دستگاه های اجرایی شهرستان اجرای مصوبه های ستاد کرونا از جمله الزام به زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را مدنظر قرار داده اند.

وی اضافه کرد: در بازرسی های انجام شده ، دفاترپیشخوان به دلیل رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی بیشترین تذکر را گرفته اند.

مسئول روابط عمومی کمیته نظارت ستاد مقابله با کرونا گناوه گفت: به دستور صریح رئیس جمهوری ، همه کارکنان دستگاه های اجرایی موظف به استفاده از ماسک و اجرای پروتکل های بهداشتی در محیط اداری خود هستند و چنانچه رعایت ننمایند به عنوان فرد متخلف با آنان برخورد می گردد.

وی اضافه کرد: شهروندان ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی از منزل به جز در موارد ضروری خارج نشوند و امور بانکی و اداری را تاحد امکان به صورت الکترونیکی پیگیری نمایند.

شهابی اظهار کرد: مجموعه درمانی شهرستان از بدو شیوع ویروس کرونا جانانه و فداکارانه عمل کردند و شهادت زهرا عبداللهی بهیار این شهرستان مصداق یک ایثار به تمام معناست.

شهابی ادامه داد: باتوجه به اینکه مدت زمان ویروس کرونا معین نیست، باید زندگی خودرا با شرایط فعلی با درنظر دریافت الزام به اجرای دستورات بهداشتی تطبیق داد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر از نقاط با شرایط قرمز در کشور است.

منبع: ایرنا
انتشار: 27 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 485

به "خبرنگاران اداره های گناوه پروتکل های بهداشتی را خوب اجرا می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اداره های گناوه پروتکل های بهداشتی را خوب اجرا می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید