ثبت نام داوطلبانی که به فرمانداری تهران مراجعه نکنند باطل می گردد خبرنگاران

به گزارش سفر به هند، رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: افرادی که ثبت نام خود را برای انتخابات میاندوره ای مجلس غیرحضوری انجام داده اند، امروز و فردا /پنجشنبه و آدینه/ برای تایید به فرمانداری تهران مراجعه نمایند.

ثبت نام داوطلبانی که به فرمانداری تهران مراجعه نکنند باطل می گردد خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، شکراله حسن بیگی در جمع خبرنگاران در فرمانداری تهران، با بیان اینکه ثبت نام 230 نفر از داوطلبانی که به صورت غیرحضوری برای انتخابات میاندوره ای مجلس ثبت نام نموده اند تایید نشده است، اضافه نمود: اگر این افراد برای تایید نهایی به فرمانداری مراجعه ننمایند ثبت نام آن ها باطل است.

وی ادامه داد: این افراد ظرف امروز و فردا که مراجعات کمتر است برای دریافت برگه ثبت نام نهایی، امضای آن و تحویل دریافت رسید نهایی به فرمانداری تهران مراجعه نمایند.

حسن بیگی اضافه نمود: داوطلبان انتخابات میاندوره ای مجلس تا ساعت 18 روز شنبه تاریخ 14 فروردین جاری برای ثبت نام فرصت دارند.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورا های اسلامی شهر و روستا و اولین میاندوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای حوزه های انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، 28 خردادماه 1400 در سراسر کشور برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 936

به "ثبت نام داوطلبانی که به فرمانداری تهران مراجعه نکنند باطل می گردد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام داوطلبانی که به فرمانداری تهران مراجعه نکنند باطل می گردد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید