بیماران مسن مبتلا به کرونا در ایتالیا درمان نمی شوند

به گزارش سفر به هند، پزشکان در ایتالیا با توجه به محدود بودن ظرفیت بیمارستان های این کشور برای درمان بیماران مبتلا به ویروس کرونا ممکن است تصمیم بگیرند افراد مسن تر را درمان نکنند.

بیماران مسن مبتلا به کرونا در ایتالیا درمان نمی شوند

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه بین الملل سفر به هند، یک رسانه انگلیسی امروز چهارشنبه با توجه به نبود ظرفیت کافی در بیمارستان های ایتالیا برای درمان بیماران مبتلا به کرونا نوشته پزشکان در این کشور مجبورند بین بیماران برای درمان انتخاب نمایند.

رسانه دولتی انگلیس بی بی سی، نوشته پزشکان در بیمارستان های ایتالیا این شرایط را در زمان صلح بی سابقه توصیف نموده اند و گفته اند مجبورند بیمارانی را که قرار است درمان شوند انتخاب نمایند.

ایتالیا یکی از کشور هایی است که بیشترین آسیب را بر اثر شیوع ویروس کرونای جدید متحمل شده است و همین شرایط باعث شده ظرفیت بیمارستان ها برای پذیرش بیماران کافی نباشد.

رئیس بخش ویژه یکی از بیمارستان های منطقه لمباردی گفته اگر بیماری به ناراحتی شدید تنفسی مبتلا باشد و بین 80 تا 95 سال سن داشته باشد احتمالا او را درمان نمی نمایند.

آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا روز سه شنبه اعلام نمود با مرگ 345 نفر از مبتلایان به کرونا در این کشور طی 24 ساعت گذشته، آمار کلی قربانیان این ویروس در ایتالیا به 2503 نفر رسیده است.

آژانس دفاع غیرنظامی ایتالیا همچنین شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور را 31500 نفر اعلام نموده است. در 24 ساعت گذشته بیش از 3500 فرد مبتلا به کرونا در ایتالیا شناسایی شده اند.

ایتالیا بعد از چین بیشترین آمار قربانیان ویروس کرونا را در دنیا دارد که با توجه به فرایند کنونی انتظار می رود ظرف روز های آینده ایتالیا در این زمینه حتی از چین -که رسانه های غربی از آن به عنوان مبدأ شیوع ویروس کرونا نام می برند- پیشی بگیرد.

بر اساس آمار های رسمی، تنها ظرف 3 روز اخیر بیش از 1000 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا (بیماری کووید-19) در ایتالیا جان خود را از دست داده اند؛ این در حالی است که شمار قربانیان ویروس کرونا در چین طی 3 روز اخیر کمتر از 40 نفر گزارش شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 218

به "بیماران مسن مبتلا به کرونا در ایتالیا درمان نمی شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیماران مسن مبتلا به کرونا در ایتالیا درمان نمی شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید