ایلخان نوری رئیس کمیته جهانی ورزش برای همه ماند

به گزارش سفر به هند، تهران (پانا) - رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی انتخاب دوباره ایلخان نوری در دو کمیسیون و کمیته فدراسیون جهانی نجات غریق (ILS) را تبریک گفت.

ایلخان نوری رئیس کمیته جهانی ورزش برای همه ماند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی، ایلخان نوری که پیش از این به عنوان عضو کمیسیون ورزش و رئیس کمیته ورزش برای همه در فدراسیون دنیای نجات غریق (ILS) انتخاب شده بود، برای یک دوره دیگر در این دو پست بین المللی ابقا شد.

مهدی حیدری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی ضمن تبریک امتحاب مجدد ایلخان نوری در کمیسیون ورزش و کمیته ورزش برای همه ILS برای وی در دوره جدید آرزوی موفقیت کرد.

وی گفت: مجموعه فدراسیون نجات غریق و غواصی از ایلخان نوری که سال ها در مجموعه نجات غریق کشور منشاء خدمات ارزنده بوده است، حمایت کامل و لازم را خواهد داشت.

حیدری توضیح داد: امید می رود ادامه حضور ایلخان نوری در فدراسیون دنیای نجات غریق منشا خیر برای نجات غریق دنیا و کشورمان باشد و کشورمان از این ظرفیت برای پیشبرد اهداف نجات غریق بهره مند شود.

رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت که این فدراسیون در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های موردنظر ایلخان نوری در فدراسیون دنیای نجات غریق، همکاری لازم را با او خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 915

به "ایلخان نوری رئیس کمیته جهانی ورزش برای همه ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلخان نوری رئیس کمیته جهانی ورزش برای همه ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید