اروپا ممنوعیت های سفر به این اتحادیه را تمدید می نماید

به گزارش سفر به هند، کمیسیون اروپایی به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا ممنوعیت های سفر به این اتحادیه را تا 26 اردیبهشت ماه تمدید می نماید.

اروپا ممنوعیت های سفر به این اتحادیه را تمدید می نماید

با ما سفر کنید و با تور اروپا ارزان از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از روزنامه اشتوتگارتر سایتونگ آلمان، به دلیل بحران کرونا بعضی کشورهای عضو منطقه شنگن مرزهای داخلی خود را کنترل می نمایند.

علاوه بر این کشورهای عضو اتحادیه اروپا در ماه مارس در این باره توافق کردند که ورودی مسافران از خارج به اتحادیه اروپا را به مدت 30 روز به شدت محدود نمایند. این قاعده حالا تمدید می گردد.

کمیسیون اتحادیه اروپا معتقد است که ممنوعیت گسترده ورود به اتحادیه اروپا باید تا 15 ماه می (26 اردیبهشت ماه) تمدید گردد. کمیسیون اروپایی این پیشنهاد را روز چهارشنبه عنوان نمود.

به منظور کاهش شیوع گسترده کرونا در اواسط ماه مارس همه کشورهای اروپایی به غیر از ایرلند، سوئیس، نروژ، لیختن اشتاین و ایسلند توافق کردند که همه سفرهای غیر ضروری به اتحادیه اروپا را به مدت 30 روز ممنوع نمایند.این پیشنهاد البته استثنائاتی از جمله برای پزشکان، پرستاران، دیپلمات ها و اتباعی که می خواستند به وطن خود بازگردند قائل می شد.

کمیسیون اروپایی روز چهارشنبه بیان کرد که تجربه نشان می دهد که این گونه اقدامات بیشتر از 30 روز احتیاج دارد تا بتواند موثر واقع گردد. این کمیسیون همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به اقدامی هماهنگ در تمدید این قانون ضد کرونایی فراخوانده است.

رئیس کمیسیون اروپایی توقف سفرها به این اتحادیه را به این امید پیشنهاد داده است که کنترل های مرزی داخلی در اتحادیه اروپا برای مقابله با بحران کرونا کمی ضعیف تر گردد. آلمان و بعضی از کشورهای دیگر عضو منطقه شنگن هفته هاست که برای مقابله با شیوع کرونا مرزهای خود را بسته اند. این مسئله نقل و انتقال آزادانه کالا در اتحادیه اروپا را دچار مشکل نموده است.

اورزولا فون در لاین، رئیس کمیسیون اروپایی بارها درباره فروپاشی معاهده شنگن به عنوان یک دستاورد مهم اروپایی در پی این گونه اقدامات اعضای اروپایی هشدار داده و خواهان لغو کنترل های مرزی داخلی شده است.

کرونا به شدت در اتحادیه اروپا در حال گسترش است. با توجه به تشدید این بحران عملیات آموزشی اتحادیه اروپا در کشور اقتصادی هم به حال تعلیق درآمده است. بر اساس اطلاعات سازمان دهندگان این عملیات آموزشی بعضی کارکنان شرکت نماینده در این عملیات به کرونا مبتلا شده اند.

ارتش آلمان با حدود 150 نیروی نظامی در عملیات آموزشی در اقتصادی مشارکت می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 267

به "اروپا ممنوعیت های سفر به این اتحادیه را تمدید می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اروپا ممنوعیت های سفر به این اتحادیه را تمدید می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید