اردوهای قرنطینه ای و مسابقات بدون تماشاگرِ خارجی ها برای انتخاب کشتی گیران جهانی

به گزارش سفر به هند، مسابقات انتخابی برای حضور در مسابقات جهانی کشتی در سال 2020 قطعاً در کشورهای مختلف بدون تماشاگر به انجام خواهد رسید و اردوها نیز در شرایط قرنطینه ای دنبال می گردد.

اردوهای قرنطینه ای و مسابقات بدون تماشاگرِ خارجی ها برای انتخاب کشتی گیران جهانی

به گزارش خبرنگاران، اتحادیه جهانی کشتی در آخرین اعلامش به فدراسیون های ملی اعلام نموده که قصد برگزاری مسابقات جهانی در رده های سنی جوانان، زیر 23 سال و بزرگسالان را دارد.

روس ها و کشورهای همسایه اش خواهان برگزاری این مسابقات هستند، هرچند که دو کشور ایران و آمریکا مخالفت خود را با برگزاری پیکارهای جهانی اعلام نموده اند. با این وجود به نظر می رسد احتمال برگزاری مسابقات بیشتر از عدم برگزاری آن است و قرار شده در جلسه وبیناری بعدی اتحادیه جهانی (مرداد ماه) تصمیم نهایی در این خصوص اعلام گردد.

از این رو روس ها و کشورهای همسایه اش رفته رفته استارت کار خود را می زنند. فدراسیون کشتی ارمنستان از وزارت ورزش این کشور خواهان دریافت مجوز لازم برای برگزاری مسابقات کشوری نوجوانان و جوانان در ماه آینده میلادی شده است. ضمن اینکه این کشور اردوهای قرنطینه ای خود را در منطقه ای کوهستانی و بدون رفت و آمد آغاز نموده است.

گرجستان نیز که پیش از این یکی از گزینه های اصلی میزبانی مسابقات جهانی 2020 هم محسوب می شد، به دنبال برگزاری اردوهای قرنطینه ای است و آنها نیز تمرینات شان را در سالن های کشتی به صورت محدود آغاز نموده اند و در انتظار دریافت مجوز برای اردوی تیم های ملی هستند.

مسابقات انتخابی در کشورهای مختلف بدون تماشاگر به انجام خواهد رسید و اردوها نیز در شرایط قرنطینه ای دنبال می گردد.

تا اینجای کار که اتحادیه جهانی مُصر به برگزار کردن مسابقات است، مگر اینکه شرایط کرونا در جهان به شرایط پیچیده تری تبدیل گردد که البته تا امروز به صورت کلی، در سراسر جهان، شرایط رو به بهبود و کاهش آمار شیوع و کشته ها بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 آبان 1399 بروزرسانی: 11 آبان 1399 گردآورنده: tour-india.ir شناسه مطلب: 576

به "اردوهای قرنطینه ای و مسابقات بدون تماشاگرِ خارجی ها برای انتخاب کشتی گیران جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوهای قرنطینه ای و مسابقات بدون تماشاگرِ خارجی ها برای انتخاب کشتی گیران جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید